IMPREZY INTEGRACYJNE

IMPREZY INTEGRACYJNE / OKOLICZNOŚCIOWE

Proponujemy Państwu atrakcyjne i wspaniałe spędzenie czasu ze swoimi pracownikami, zapewniamy że efekty integracji zespołu przerosną Państwa oczekiwania.
Zapewniamy bogaty program imprez integracyjnych - eventów , który dostosujemy do Państwa oczekiwań i uczestników. Każda oferta przygotowywana jest wyłącznie dla Was.
Spływy integracyjne to świetna zabawa dla wszystkich pracowników, możliwość zdrowej rywalizacji, a także praca grupowa i rozrywka, mająca integrować ludzi i pomagać im w budowie trwałych relacji, opartych na zrozumieniu, szacunku i współdziałaniu.

"Pod Prąd" to wypożyczalnia kajaków i organizatorów spływów na rzekach Świder i Wisła.

- Spływy jednodniowe
- Spływy weekendowe
- Spływy kilkudniowe
Oferujemy także atrakcje lądowe po zakończeniu spływu można zorganizować ognisko, grilla. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy , stoły biwakowe, hamaki , leżaki, boisko badmintona,zadaszoną altanę grillową. Dla najmłodszych uczestników kajakowej przygody proponujemy plac zabaw. U nas maluchy się nie nudzą, a czasami nawet nie chcą wracać do domu! O nasz carting dba szef kuchni Warszawskiej restauracji Tawerna Patris - Rafał Latoszek. Współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami cateringowymi. Uczestnicy organizowanych imprez mogą liczyć na pełne wyżywienie, również z grilla, napoje chłodzące, kawę, herbatę oraz lane piwo. Tuż obok działa profesjonalne pole namiotowe, z którego również mogą Państwo skorzystać i rozbić swój namiot przy dłuższym pobycie.

IMPREZY INTEGRACYJNE / SPŁYW I SAUNA

Chcesz zorganizować swoim pracownikom spotkanie integracyjne lub ważne spotkanie z klientami, a może szef to Ci zlecił. Połączenie spotkania z wyjazdem integracyjnym z dala od cywilizacji z  sauną to niezastąpione wrażenia.
W SPA czy Hotelu sauna jest w standardzie i nie dziwi. Ale nad brzegiem rzeki Świder,  w środku lasu, w sezonie czy poza to nie lada gratka i ubaw na Całego.
Po sanowaniu zapraszamy na spływ kajakowy rzekom Świder.
Tylko u nas możesz wynająć saunę na imprezy lub spotkania.

Imprezy integracyjne kajaki
integracja_spływ

Zapraszamy do współpracy firmy z całego kraju.
Zapewniamy kompleksową obsługę i najwyższą jakość świadczonych usług.

KAJAKI ŚWIDER

impreza integracyjna
Imprezy integracyjne kajaki
Imprezy integracyjne kajaki
spływ integracja imprezy grupowe